Kursy przygotowujące do egzaminów 2019

Szanowni Państwo,

Każdy kto chociaż trochę interesuje się zmianami oraz obliczem naszej edukacji ma pełną świadomość że rok 2019 przyniesie aż dwa egzaminy kończące szkołę: po raz ostatni gimnazjum i po raz pierwszy 8-letnią szkołę podstawową.

Zapraszamy zatem na kursy pomagające powtórzyć oraz przygotować do tych ważnych wydarzeń. Szykujemy kursy specjalne w ramach których zintegrujemy naukę angielskiego oraz powtórkę z matematyki!

Już niedługo więcej szczegółów, ilość zajęć w kursie oraz ceny tych kursów specjalnych.

Zapraszamy,

Victory Szkoła Języków obcych Hubert Wiktorowicz

Zapisy na zajęcia językowe w roku szkolnym 2018/19

Szanowni Państwo,

Zapisy na nasze kursy językowe w roku szkolnym 2018/19 ruszają. Podobnie jak w ubiegłym roku jesteśmy do Państwa dyspozycji w 3 miejscach:

- Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku - Sekretariat Victory - I piętro obok sali 114.  W dniu 3 września jesteśmy od 9.00 do 17.00. Od dnia 4 września do końca rekrutacji jesteśmy codziennie od 11.00 do 18.00;

- Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku - sala 006 poziom szatni. W dniu 3 września jesteśmy od 9.00 do 17.00. Od dnia 4 września do końca rekrutacji jesteśmy codziennie od 11.00 do 18.00;

- sala w domu parafialnym w kościele na Felinie. W dniu 3 września jesteśmy od 9.00 do 17.00. Od dnia 4 września do końca rekrutacji jesteśmy codziennie od 11.00 do 18.00;

Można się z nami również skontaktować drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną 513 130 427, 664 879 444

Zapraszamy!

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz

LATO 2018

Lato 2018

Sezon lato z Victory za nami!

Po raz pierwszy w naszej historii zorganizowaliśmy aż trzy obozy letnie, jeden w Białym Dunajcu oraz dwa turnusy w Sztutowie. Miło nam się pochwalić że łącznie z naszej oferty skorzystało 160 dzieci i młodzieży.

Mamy wrażenie, że po tych 5 sezonach letnich w trakcie których realizujemy się jako organizatorzy możemy dumnie powiedzieć że wiemy jak to zrobić. Zdobyte doświadczenie, obserwacje i niezliczone rozmowy o tym jak i co możemy poprawić przynoszą efekty. Organizacja wypoczynku daje nam ogromną frajdę i zastrzyk energii do dalszych działań. Miło nam obserwować integrację, zabawę, usamodzielnienie się  i tworzenie się relacji między uczestnikami. Wszystkie te składniki razem składają się na nasze hasło: tworzymy wspomnienia.

W chwili obecnej pracujemy nad przygotowaniem galerii z naszych wszystkich 3 obozów 2018.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

W roku szkolnym 2018/19 uczymy 3 języków!!!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2018/19 możemy zaproponować naukę aż 3 języków: angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Na początek jest to możliwość ograniczona lokalizacją i dotyczy zajęć realizowanych w SP7 w Świdniku ale mamy nadzieję że z czasem uda nam się rozszerzyć tę możliwość na SP 5 oraz Felin.

Zapraszamy,

Victory Szkoła Języków Obcych Hubert Wiktorowicz

FERIE 2018

| |

Zimowisko 2018 w Białym Dunajcu to już historia. Za nami super tydzień w polskich Tatrach. Wszystko nam się udało, no bo jak mogło by być inaczej, może poza pogodą.

Pensjonat Zagatówka przy ulicy Jana Pawła II 350a staje się naszym kolejnym stałym punktem na mapie Polski. Jesteśmy tam mile widziani i serdecznie witani. Ze swojej strony dajemy wzorowe zachowanie grupy oraz chęć współpracy.

W roku 2018 przyszło nam wyjechać z niezwykle pogodną i sympatyczną grupą jaka zgłosiła się do Victory zasiloną przez grupę chłopców z rocznika 2007 trenujących piłkę nożną w klubie AVIA ŚWIDNIK pod okiem Pana Jacka Czerniakowskiego. Grupa chętna, zaradna i bezkonfliktowa. Każdego z tej grupy zabierzemy w ciemno na każdy inny wyjazd Victory!

Duże podziękowania dla kadry naszego zimowiska która dokonała wielkiej rzeczy jaką niewątpliwie jest nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach. BRAWO!

Dziękujemy i zapraszamy za rok!