nowoczesna nauka angielskiego

LATO 2019

| |
Super User

Lato 2019

Plany na rok 2019!

Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi obozami sportowo - językowymi postanowiliśmy sprawnie i szybko ogłosić nasze plany na sezon letni 2019. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas w ofercie propozycję która przypadnie do gustu. Wyruszymy w 3 oczywiste miejsca na wypoczynek w Polsce tj. góry, Mazury i morze;) Zapraszamy do zapoznania się z datami i podstawowym zarysem tego co chcemy na którym obozie zaplanować.

1. Biały Dunajec 2019 - obóz sportowo - językowy z elementami wędrownymi.

- termin: 07 - 17 lipca 2019 

- koszt 1450,00 zł. 

Po udanym obozie w górach w roku 2018 postanowiliśmy ponownie odwiedzić Biały Dunajec. Na tym obozie nas z program obejmuje dużą ilość aktywności sportowych, 2 wyjścia na basen (Aqua Park, termy), wycieczki piesze z przewodnikiem tatrzańskim, zajęcia językowe w formie projektów i zabaw. WAŻNE - każdy uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty z uwagi na plan wyjazdu do Słowacji.

2. Mazury 2019 - obóz sportowo - językowy z grupą rowerową (max. 15 osób).

- termin: 20 - 27 lipca 2019 

- koszt 1250,00 zł. 

Krótko ale intensywnie! To dewiza naszego drugiego obozu w lecie 2019. Wyjedziemy nad jezioro Niegocin aby w pięknym mazurskim otoczeniu przeżyć intensywny czas. Wypoczynek nad wodą, nauka korzystania ze sprzętu wodnego, wycieczki rowerowe dla grupy rowerowej, 2 wycieczki i inne atrakcje. Resort Niegocin odwiedzimy po raz pierwszy z nadzieją że stanie się naszą kolejną bazą wakacyjną.

3. Morze 2019 SZTUTOWO- obóz sportowo - językowy z grupą rowerową (max. 15 osób).

- termin: 29 lipca - 9 sierpnia 2019 

- koszt 1580,00 zł. 

To już 6 sezon naszych wyjazdów do Sztutowa. Powoli zaczynamy określać nasze obozy w Sztutowie mianem kultowych. OW Promyk oferuje nam wszystko to co lubimy - miejsca i możliwości do aktywności fizycznych. Wyjścia nad morze, zajęcia sportowe według podziału na grupy zainteresowań uczestników, wycieczki oraz budowanie relacji uczestników i kadry. 

Tyle na początek. Już za chwilę każdemu obozowi przydzielimy wycieczki i szczegółowe programy.

Zapraszamy!

 

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

SPARK - półzimowisko stacjonarne dla dzieci

| |
Hubert Wiktorowicz

SPARK - sensoryczno-poznawcza akademia rozwoju komunikacyjnego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w SPARKu - półzimowisku stacjonarnym dla dzieci w ramach którego połączymy naukę trzech języków obcych z zajęciami SENSOPLASTYKA (R).

W trakcie 5 dni drugiego dnia ferii zaprosimy na codzienne zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego poprowadzone w nasz unikalny i innowacyjny sposób. Mamy nadzieję rozbudzić ciekawość innych języków niż tylko angielski. Specjalny układ zajęć oraz dobrana tematyka zajęć ma na celu zaczarować dzieci do współpracy w 3 językach nawet bez poprzedniego kontaktu z językiem hiszpańskim i niemieckim. Na każdą godzinę poświęconą językowi składa się: 5 - 10 minutowe przywitanie (piosenka, taniec), 15 minutowe przedstawienie słownictwa oraz 30 minut różnorodnych zabaw ruchowych utrwalających słownictwo. 

Dodatkowo, każdego dnia uczestnicy SPARKa wezmą udział w zajęciach SENSPOLASTYKA wpływających na stymulację wszystkich zmysłów: węch, wzrok, dotyk, smak i słuch. Poprzez kolorową stymulację SENSOPLASTYKA wpływa na wiele aspektów rozwoju dziecka: budowanie świadomości ciała i przestrzeni,  usprawnienie ruchowo, wspieranie rozwoju zmysłów, wpływ na rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za małą motorykę czyli pracę dłoni), poprzez wspólne działanie  pogłębia kontakt emocjonalny z dziećmi oraz wspiera rozwój poznawczy - opisujemy elementy świata, pokazujemy proces przemian substancji oraz związki przyczynowo - skutkowe.

Zaplanowaliśmy również atrakcję dodatkową - zajęcia z robotyki przygotowane w ramach Akademii Młodego Inżyniera prowadzonej przez Lubelski Park Naukowo - Innowacyjny SA

Na zajęcia zapraszamy w godzinach 9.00 - 15.00 w dniach 18 -22 luty 2019.

Dzieci których rodzice potrzebują wydłużonego czasu opieki z uwagi na pracę zapraszamy od 7.30 i aż do 16.30.

Każdego dnia zapewnimy pełny obiad oraz podwieczorek. Dodatkowo, dzieci będą miały stały dostęp do wody z dystrybutora - prosimy o wyposażenie dzieci we własne bidony/butelki.

Koszt - 350,00 zł. Otrzymacie Państwo od nas fakturą która może stanowić podstawę dofinansowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Warunkiem przyjęcia dziecka na półzimowisko SPARK jest złożenie poprawnie wypełnionej karty wraz z załącznikiem oraz dokonanie wpłaty na konto Victory 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000. Dokonując wpłaty prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka z dopiskiem SPARK.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie 664 879 444 oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Drogą mailową prześlemy również wymagane dokumenty. 

Zapraszamy,

Zespół tworzący SPARK 2019

FERIE 2019

| |
Hubert Wiktorowicz

Ferie 2019 

Ferie 2019 zapowiadają się ciekawie:)

- w pierwszym tygodniu zaplanowaliśmy wyjazd  do Londynu na kolejną edycję Ferii w Londynie - lista zamknięta. Szczegóły w zakładce Angielski w Londynie. 

- w drugim tygodniu zapraszamy na 3 edycję zimowiska w Białym Dunajcu w trakcie którego można nauczyć się lub doskonalić jazdę na nartach w otoczeniu pięknych polskich Tatr. Oto co oferujemy:


- termin 16 - 22 luty 2019
- zakwaterowanie w Pensjonacie ZAGATÓWKA w Białym Dunajcu
- w programie zimowiska:
a) nauka i doskonalenie jazdy na nartach;
b) zajęcia sportowe na sali gimnastycznej;
c) zajęcia z psami HUSKY - fundog.pl
d) wyjście do Term Chochołowskich;
e) wyjście do Aqua Parku w Zakopanem;
f) wyjście na lodowisko;
g) zajęcia integracyjne;
h) zadania językowe z języka angielskiego;

CENA 1100,00 zł obejmuje:

- zakwaterowanie;
- transport;
- realizację programu;
- ubezpieczenie;
- opiekę instruktorów / wychowawców

Cena nie obejmuje:

- kosztu wynajęcia sprzętu narciarskiego i zakupu ski passów na stokach

Zapisy otwarte. Zapraszamy do kontaktu.

Poniżej zdjęcia z zimowiska 2018.


Tak było!

Zimowisko 2018 w Białym Dunajcu to już historia. Za nami super tydzień w polskich Tatrach. Wszystko nam się udało, no bo jak mogło by być inaczej, może poza pogodą. 

Pensjonat Zagatówka przy ulicy Jana Pawła II 350a staje się naszym kolejnym stałym punktem na mapie Polski. Jesteśmy tam mile widziani i serdecznie witani. Ze swojej strony dajemy wzorowe zachowanie grupy oraz chęć współpracy. 

W roku 2018 przyszło nam wyjechać z niezwykle pogodną i sympatyczną grupą jaka zgłosiła się do Victory zasiloną przez grupę chłopców z rocznika 2007 trenujących piłkę nożną w klubie AVIA ŚWIDNIK pod okiem Pana Jacka Czerniakowskiego. Grupa chętna, zaradna i bezkonfliktowa. Każdego z tej grupy zabierzemy w ciemno na każdy inny wyjazd Victory!

Duże podziękowania dla kadry naszego zimowiska która dokonała wielkiej rzeczy jaką niewątpliwie jest nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach. BRAWO!

Dziękujemy i zapraszamy za rok!