nowoczesna nauka angielskiego

Plany na LATO 2018

| |
Super User

Lato 2018

W roku 2018 zapraszamy na różne formy wypoczynku z Victory w lecie;

1. Obóz sportowo - językowy w Sztutowie - 25.07 - 06.08.2018. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie w roku 2017 zachęcamy do śledzenia informacji o naszych zapisach. Ilość uczestników - 90. Zapisy tylko po kontakcie telefonicznym 513 130 427.

Czas trwania obozu - 13 dni (12 noclegów).

Zakwaterowanie: OW Promyk

Cena: 1690,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 2 lutego 2018 lub 14 po zgłoszeniu jeśli wpłynęło ono po 2.02.1018. Pozostała kwota płatna do 30 czerwca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Zapisane osoby, a właściwie ich Rodzice, otrzymali informację o wysokości zaliczki i terminie jej wpłaty. W przypadku braku wpłaty skontaktujemy się w celu zweryfikowania zainteresowania miejscem na obozie. Ewentualne wolne miejsca udostępnimy ponownie po 10 lutego.

UWAGA!!! NOWY DRUGI TURNUS!!!

2. Obóz sportowo - językowy w Sztutowie - 06 - 17.08.2018. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zachęcamy do śledzenia informacji o naszych zapisach. Ilość uczestników - 50. Zapisy otwarte.

Czas trwania obozu - 12 dni (11 noclegów).

Zakwaterowanie: OW Promyk

Cena: 1570,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 14 po zgłoszeniu. Pozostała kwota płatna do 15 lipca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Obóz językowo-sportowy w Sztutowie to wydarzenie jakim żyjemy przez cały rok, najpierw przygotowując się, następnie go realizując aby później mieć do czego wracać i wspominać. W chwili obecnej przyjmujemy zgłoszenia na rok 2018. Aby zgłosić chęć udziału dziecka prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 513 130 427. 

Jak zorganizowany jest nasz obóz sportowo - językowy w Sztutowie?

- Korzystamy z uroków polskiego morza. Plaża w Sztutowie zapewnia komfort i ciszę. Co ważne, pomimo wysokiego sezonu zawsze udaje nam się znaleźć dużo miejsca na rozlokowanie całej naszej grupy w jednym miejscu. Na plażę zabieramy naszego własnego ratownika, który we współpracy z wychowawcami zapewnia bezpieczne korzystanie z wody. Dodatkowo, plaża zapewnia optymalne miejsce do gier i zabaw;

- Codziennie dbamy o elementy języka angielskiego poprzez organizowanie zadań, gier oraz elementów komunikacyjnych. W godzinach wieczornych członkowie naszej ladry zajmujący się uczeniem angielskiego zawodowo zmieniają język swojej komunikacji z uczestnikami na angielski;

- Dbamy o codzienne zajęcia sportowe: blok albo po śniadaniu albo pomiędzy obiadem a kolacją. Każdy uczestnik samodzielnie dokonuje zapisu do odpowiedniej grupy zainteresowań. Obalamy mit, że każdy chłopiec to tylko lubi grać w piłkę. Popularnością cieszą się zarówno zajęcia piłkarskie jak i siatkarskie oraz rowerowe; 

- Dbamy o atrakcje dodatkowe. Mini wycieczki do Stegny, Krynicy Morskiej lub po Sztutowie. Paintball, bubble football lub poszukiwanie zakopanych bursztynów zawsze przynoszą dużo radości;

- W roku 2018 chcemy odwiedzić zamek w Malborku nocą i zrealizować rejs do Fromborka.

- Zostawiamy sobie miejsce na nowe atrakcje jakie pojawiają się na Mierzei co roku. Zapraszamy na nasz fanpage Facebookowy w trwania obozów.

3. Obóz językowo - sportowy z elementami wędrownymi w Białym Dunajcu - termin 11 - 21.07.2018. Ilość uczestników - 38. Zapisy otwarte.

Czas trwania obozu - 11 dni (10 noclegów).

Zakwaterowanie: Pensjonat ZAGATÓWKA, Biały Dunajec

Cena: 1450,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 14 po zgłoszeniu. Pozostała kwota płatna do 30 czerwca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Biały Dunajec, w tym Pensjonat ZAGATÓWKA, znamy z naszych zimowisk. Zapraszamy teraz do skorzystania z naszej oferty wypoczynku w Tatrach w okresie letnim. Jak mamy w zwyczaju, zaproponujemy lekkie zajęcia językowe w zabawowej formie i w górskim otoczeniu, mnóstwo sportu (sala gimnastyczna oraz na świeżym powietrzu) ale również wizyty na basenach (Szaflary, Termy Chochołowskie) i wycieczki piesze (Nosal, Morskie Oko) oraz spływ Dunajcem. 

Jak będzie wyglądał nasz obóz w Białym Dunajcu

- Skorzystamy z uroków polskich Tatr. Planujemy 2-3 wycieczki piesze w tym odwiedzenie Doliny Kościeliskiej, prawdopodobnie Nosala oraz 3 miejsca w zależności od sprawności grupy;

- Skorzystamy z oferty basenów i term. Planujemy 2 wyjścia: aqua park oraz termy. 

- Planujemy wycieczkę autokarową połączoną ze spływem po Dunajcu;

- Codziennie zadbamy o elementy języka angielskiego poprzez organizowanie zadań, gier oraz elementów komunikacyjnych. W godzinach wieczornych członkowie naszej ladry zajmujący się uczeniem angielskiego zawodowo zmieniają język swojej komunikacji z uczestnikami na angielski;

 

- Zadbamy o codzienne zajęcia sportowe: blok albo po śniadaniu albo pomiędzy obiadem a kolacją. Każdy uczestnik samodzielnie dokonuje zapisu do odpowiedniej grupy zainteresowań. Z uwagi na natężony ruch uliczny w Białym Dunajcu nie realizujemy grupy rowerowej. Zajęcia odbywać zarówno na obiektach na świeżym powietrzu jak i na sali gimnastycznej.

- Przybliżymy uroki i kulturę Zakopanego i okolic - zorganizujemy spotkanie w tradycyjnym góralskim namiocie;

Zapraszam do kontaktu w celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w naszym wyjeździe.

PROMOCJA: Wszystkie osoby zapisane na 2 turnus w Sztutowie oraz turnus w Białym Dunajcu mogą skorzystać z MEGA promocji na półkolonie w Świdniku dla tego samego dziecka zapisanego na obóz lub dla drugiego dziecka w rodzinie. Cena z 2 tygodni półkolonii to jedyne 50,00 zł. 

Poniżej podstawowe informacje dla osób korzystających po raz pierwszy z naszych usług w zakresie organizacji wypoczynku:

- ilość dnia naszego wypoczynku: 13; 

- transport: autokar (2 autokary) podstawione przez przedsiębiorstwo Przewóz Osób Zdzisław Być - firma z którą jeździmy na nasz każdy wyjazd od roku 2015;

- zakwaterowanie: OW Promyk  do którego jeździmy od 2014 roku i w którym jesteśmy zawsze ciepło przyjmowani. PROMYK posiada bogatą bazę z której możemy korzystać m in. basen, boiska typu ORLIK, boisko do siatkówki /koszykówki, świetlice, siłownię na świeżym powietrzu. Ośrodek położony jest 1700 metrów od linii morza. WAŻNE - trasę tę pokonujemy w 90% pieszo;

- cena naszego wypoczynku zawiera wszystko - żadnych ukryty i dodatkowych opłat z tytułu dodatkowych wycieczek i/lub atrakcji. Cena obejmuje transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę wychowawców oraz ich zajęcia językowo - sportowe, wszystkie elementy programu (bilety wstępu, wycieczki, paintball itp.);

- jesteśmy organizatorem w pełni przejrzystym - jesteśmy wpisani na listę organizatorów turystyki Marszałka Województwa Lubelskiego, każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, wszyscy członkowie naszej kadry posiadają zarówno doświadczenie jak i wymagane kwalifikacje. Wystawiamy faktury vat/marża dla biur turystycznych;

- w trakcie naszego obozu łączymy tradycję z innowacją. Oprócz tradycyjnych form kolonijno-obozowych takich jak plażowanie, wycieczki oraz  zajęcia z grupą wprowadziliśmy nasz własny pomysł zajmujący blok popołudniowy. Każdy uczestnik naszego obozu dokonuje wraz z zapisem wyboru pola zainteresowań sportowych które będzie rozwijał przez cały obóz. Do wyboru mamy następujące grupy: rowerowa (ilość miejsc ograniczona), piłkarska, siatkarska, taneczna, sztuki walk. Dzięki temu uzyskujemy wspaniały efekt aktywizacji wszystkich uczestników.

- kadra: opieka i bezpieczeństwo to nasze priorytety dlatego na nasz obóz wyjeżdża duża ilość osób stanowiących kadrę. Nowością, którą częściowo przetestowaliśmy w roku 2017, będzie przypisanie 2 wychowawców do każdej z grup. Dzięki temu zapewnimy naszej kadrze możliwość współpracy oraz zachowania higienicznego trybu pracy który ma wpływ na bezpieczeństwo wszak wychowawcy ponoszą odpowiedzialność za dzieci przez 24h. 

Hubert Wiktorowicz  - organizator oraz kierownik obozu  

FERIE 2018

| |
Hubert Wiktorowicz

Zimowisko 2018 w Białym Dunajcu to już historia. Za nami super tydzień w polskich Tatrach. Wszystko nam się udało, no bo jak mogło by być inaczej, może poza pogodą. 

Pensjonat Zagatówka przy ulicy Jana Pawła II 350a staje się naszym kolejnym stałym punktem na mapie Polski. Jesteśmy tam mile widziani i serdecznie witani. Ze swojej strony dajemy wzorowe zachowanie grupy oraz chęć współpracy. 

W roku 2018 przyszło nam wyjechać z niezwykle pogodną i sympatyczną grupą jaka zgłosiła się do Victory zasiloną przez grupę chłopców z rocznika 2007 trenujących piłkę nożną w klubie AVIA ŚWIDNIK pod okiem Pana Jacka Czerniakowskiego. Grupa chętna, zaradna i bezkonfliktowa. Każdego z tej grupy zabierzemy w ciemno na każdy inny wyjazd Victory!

Duże podziękowania dla kadry naszego zimowiska która dokonała wielkiej rzeczy jaką niewątpliwie jest nauka i doskonalenie techniki jazdy na nartach. BRAWO!

Dziękujemy i zapraszamy za rok!