nowoczesna nauka angielskiego

LATO 2019

Lato 2019

Plany na rok 2019!

Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi obozami sportowo - językowymi postanowiliśmy sprawnie i szybko ogłosić nasze plany na sezon letni 2019. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas w ofercie propozycję która przypadnie do gustu. Wyruszymy w 3 oczywiste miejsca na wypoczynek w Polsce tj. góry, Mazury i morze;) Zapraszamy do zapoznania się z datami i podstawowym zarysem tego co chcemy na którym obozie zaplanować.

1. Biały Dunajec 2019 - obóz sportowo - językowy z elementami wędrownymi.

- termin: 07 - 17 lipca 2019 

- koszt 1450,00 zł. 

Po udanym obozie w górach w roku 2018 postanowiliśmy ponownie odwiedzić Biały Dunajec. Na tym obozie nas z program obejmuje dużą ilość aktywności sportowych, 2 wyjścia na basen (Aqua Park, termy), wycieczki piesze z przewodnikiem tatrzańskim, zajęcia językowe w formie projektów i zabaw. WAŻNE - każdy uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty z uwagi na plan wyjazdu do Słowacji.

2. Mazury 2019 - obóz sportowo - językowy z grupą rowerową (max. 15 osób).

- termin: 20 - 27 lipca 2019 

- koszt 1250,00 zł. 

Krótko ale intensywnie! To dewiza naszego drugiego obozu w lecie 2019. Wyjedziemy nad jezioro Niegocin aby w pięknym mazurskim otoczeniu przeżyć intensywny czas. Wypoczynek nad wodą, nauka korzystania ze sprzętu wodnego, wycieczki rowerowe dla grupy rowerowej, 2 wycieczki i inne atrakcje. Resort Niegocin odwiedzimy po raz pierwszy z nadzieją że stanie się naszą kolejną bazą wakacyjną.

3. Morze 2019 SZTUTOWO- obóz sportowo - językowy z grupą rowerową (max. 15 osób).

- termin: 29 lipca - 9 sierpnia 2019 

- koszt 1580,00 zł. 

To już 6 sezon naszych wyjazdów do Sztutowa. Powoli zaczynamy określać nasze obozy w Sztutowie mianem kultowych. OW Promyk oferuje nam wszystko to co lubimy - miejsca i możliwości do aktywności fizycznych. Wyjścia nad morze, zajęcia sportowe według podziału na grupy zainteresowań uczestników, wycieczki oraz budowanie relacji uczestników i kadry. 

Tyle na początek. Już za chwilę każdemu obozowi przydzielimy wycieczki i szczegółowe programy.

Zapraszamy!

 

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku  - tam zawsze relacje z przebiegu naszych obozów, zimowisk i wyjazdów zagranicznych.  Aby to zrobić Kliknij TUTAJ

|