nowoczesna nauka angielskiego

Plany na LATO 2018

Lato 2018

W roku 2018 zapraszamy na dwie różne formy wypoczynku z Victory w lecie;

1. Obóz sportowo - językowy w Sztutowie - 25.07 - 06.08.2018. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie w roku 2017 zachęcamy do śledzenia informacji o naszych zapisach. Ilość uczestników - 90 

Czas trwania obozu - 13 dni (12 noclegów).

Cena: 1690,00 zł. Płatność: zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna do 2 lutego 2018 lub 14 po zgłoszeniu jeśli wpłynęło ono po 2.02.1018. Pozostała kwota płatna do 30 czerwca 2018. Istnieje możliwość otrzymania faktury do zakładu pracy (refundacja z funduszu socjalnego).

Numer rachunku bankowego: 95 1940 1076 3134 3141 0000 0000 

Obóz językowo-sportowy w Sztutowie to wydarzenie jakim żyjemy przez cały rok, najpierw przygotowując się, następnie go realizując aby później mieć do czego wracać i wspominać. W chwili obecnej przyjmujemy zgłoszenia na rok 2018. Aby zgłosić chęć udziału dziecka prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 513 130 427. Stan na dzień 14 stycznia 2018 wynosi 82 osoby zapisane na 90 posiadanych miejsc. Prosimy o sprawdzania aktualnych statystyk. W roku 2017 ostatnie miejsca zostały zajęte już 20 marca!!!

Poniżej podstawowe informacje dla osób korzystających po raz pierwszy z naszych usług w zakresie organizacji wypoczynku:

- ilość dnia naszego wypoczynku: 13; 

- transport: autokar (2 autokary) podstawione przez przedsiębiorstwo Przewóz Osób Zdzisław Być - firma z którą jeździmy na nasz każdy wyjazd od roku 2015;

- zakwaterowanie: OW Promyk  do którego jeździmy od 2014 roku i w którym jesteśmy zawsze ciepło przyjmowani. PROMYK posiada bogatą bazę z której możemy korzystać m in. basen, boiska typu ORLIK, boisko do siatkówki /koszykówki, świetlice, siłownię na świeżym powietrzu. Ośrodek położony jest 1700 metrów od linii morza. WAŻNE - trasę tę pokonujemy w 90% pieszo;

- cena naszego wypoczynku zawiera wszystko - żadnych ukryty i dodatkowych opłat z tytułu dodatkowych wycieczek i/lub atrakcji. Cena obejmuje transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę wychowawców oraz ich zajęcia językowo - sportowe, wszystkie elementy programu (bilety wstępu, wycieczki, paintball itp.);

- jesteśmy organizatorem w pełni przejrzystym - jesteśmy wpisani na listę organizatorów turystyki Marszałka Województwa Lubelskiego, każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, wszyscy członkowie naszej kadry posiadają zarówno doświadczenie jak i wymagane kwalifikacje. Wystawiamy faktury vat/marża dla biur turystycznych;

- w trakcie naszego obozu łączymy tradycję z innowacją. Oprócz tradycyjnych form kolonijno-obozowych takich jak plażowanie, wycieczki oraz  zajęcia z grupą wprowadziliśmy nasz własny pomysł zajmujący blok popołudniowy. Każdy uczestnik naszego obozu dokonuje wraz z zapisem wyboru pola zainteresowań sportowych które będzie rozwijał przez cały obóz. Do wyboru mamy następujące grupy: rowerowa (ilość miejsc ograniczona), piłkarska, siatkarska, taneczna, sztuki walk. Dzięki temu uzyskujemy wspaniały efekt aktywizacji wszystkich uczestników.

- kadra: opieka i bezpieczeństwo to nasze priorytety dlatego na nasz obóz wyjeżdża duża ilość osób stanowiących kadrę. Nowością, którą częściowo przetestowaliśmy w roku 2017, będzie przypisanie 2 wychowawców do każdej z grup. Dzięki temu zapewnimy naszej kadrze możliwość współpracy oraz zachowania higienicznego trybu pracy który ma wpływ na bezpieczeństwo wszak wychowawcy ponoszą odpowiedzialność za dzieci przez 24h. 

- program na rok 2018: w chwili obecnej zbieramy świeże pomysły na program obozu w roku 2018. Podzielimy się nim możliwie jak najszybciej:)

Hubert Wiktorowicz  - organizator oraz kierownik obozu

2. Obóz z elementami wędrownymi w Białym Dunajcu - termin 11 - 21.07.2018. Ilość uczestników - 38. W chwili obecnej pracujemy nad programem uwzględniającym zarówno walory krajoznawcze jak i elementy sportowe oraz językowe. Dodatkowo analizujemy atrakcyjne miejsca na wycieczki dla grupy. Gotowy program oraz cena już wkrótce. 

Wstęp: Victory Szkoła Języków Obcych funkcjonuje na świdnickim rynku już od 2004 roku. Od roku 2006 rozpoczęliśmy organizację półkolonii dla dzieci – Letnia Akademia Języków, natomiast od 2014 roku zajmujemy się organizacją wypoczynku letniego i zimowego. Nie jesteśmy typowym biurem podróży, stąd też organizacja 1 lub maksymalnie 2 turnusów letnich to dla nas wydarzenie specjalne. Miejscem naszych kolonii i obozów letnich jest spokojne i klimatyczne Sztutowo położone nad polskim morzem, które lubimy określać mianem drugiego domu Victory. Co roku jesteśmy tam mile widziani, co daje się odczuć każdego dnia naszego wypoczynku. W trakcie ferii 2017 poznaliśmy OW Zagatówka w Białym Dunajcu i tam realizujemy nasze ferie. W lecie 2018 planujemy tam również 10-cio dniowy obóz łączący wycieczki górskie, relaks w basenach no i oczywiście dużo zajęć i aktywności sportowych. A wszystko to w pięknym otoczeniu polskich Tatr.

OW Promyk Sztutowo na zdjęciach:

Oraz kilka zdjęć z roku 2016 z naszych kolonii na Mazurach oraz właśnie w Sztutowie.

|