nowoczesna nauka angielskiego

 

UCZYĆ, BAWIĆ I WYCHOWYWAĆ

Kursy Językowe

Oferowane przez nas kursy językowe mogą przybrać formę zajęć grupowych, a także zajęć indywidualnych. Cechą charakterystyczną wszystkich zajęć jest poznanie potrzeb naszych uczniów oraz ich motywacji do nauki.

 

Zajęcia w grupach mają mnóstwo zalet. Ich podstawową cechą jest dynamiczne tempo oraz indywidualny wkład każdego uczestnika grupy w pracę na zajęciach. Co więcej, rozwijany jest aspekt wychowawczo-społeczny uwzględniający różnorodne zdolności oraz możliwości uczniów. Dzięki zajęciom w grupie uczymy poszanowania dla innych osób oraz ich pomysłów. Wielkość naszych grup (6-8 osób) daje możliwość wydobycia talentów oraz wyćwiczenia elementów sprawiających trudności.

W ramach kursów w grupach zapraszamy na zajęcia, które trwać będą od 30 do 90 minut:

dla najmłodszych

Zajęcia 30 minutowe skierowane są do najmłodszych uczniów Victory, którymi są dzieci w wieku przedszkolnym. Kurs w oparciu o podręcznik Happy Hearts wyd. Egis zapewni mnóstwo ruchu i zabawy. Piosenki i gry pozwolą na swobodę i miłe spędzanie czasu na zajęciach. Dzięki pomysłowości naszych lektorów uruchomimy różne zmysły.

dla uczniów szkół podstawowych

Dla uczniów szkół podstawowych mamy kursy po 45, lub 60 minut. W przypadku uczniów klas 1-3 zapraszamy na kurs w oparciu o serię Smileys wyd. Egis - ucz się języka z uśmiechem na twarzy. W kursie znajdziemy piosenki i rymowanki, zadania i dialogi oraz gry. Nauka bez stresu oraz pozytywne doświadczenie już od najmłodszych lat zmotywują do dalszych językowych osiągnięć.  

Uczniowie klas 4-5 uczą się 60 minut w oparciu o serię Incredible Team wyd. Egis. - aktywna nauka języka poprzez zróżnicowane i ciekawe zadania z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Od klasy 6 poprzez obecne gimnazjum pracujemy z serią Blaze wyd. Egis. Kurs dedykowany dla młodzieży, w którym znajdziemy szeroki wybór stymulujących i ciekawych tematów. Wzbogacony jest w pełni interaktywne komponenty cyfrowe, a konstrukcja i zawartość pozwalają na elastyczne dostosowanie się do potrzeb każdej grupy uczniów. Zajęcia trwają 60 lub 90 minut w przypadku grup zaawansowanych.

Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Jeśli jest to tylko możliwe staramy się o to aby zajęcia nie odbywały się dzień po dniu oraz aby praca domowa zadawana była na jednych zajęciach w tygodniu z uwzględnieniem czasu na jej rzetelne wykonanie.

W zależności od wieku ucznia zapraszamy na kursy językowe w następujących konfiguracjach:
Wiek ucznia
Długość spotkania
Częstotliwość
Ilość spotkań w kursie / Cena
Przedszkolaki 30 minut 2 razy w tygodniu 60 / 490 zł
Dzieci 45 lub 60 minut 2 razy w tygodniu 60 / 860 zł lub 980 zł
Młodzież 60 lub 90 minut 2 razy w tygodniu 60 / 980 zł lub 1480 zł
Dorośli 60 lub 90 minut 2 razy w tygodniu 60 / 980 zł lub 1480 zł

Ilość zajęć w kursie gwarantowana jest umową jaką podpisujemy ze Słuchaczem lub jego opiekunem. W każdej chwili istnieje możliwość przerwania nauki i rozliczenia zajęć do momentu zakończenia umowy. W przypadku opłacenia całości kursu niewykorzystane środki są zwracane.

Opłaty za kurs wnosimy na konto bankowe lub w Sekretariacie Victory. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Szczegółowe informacje na temat kosztu zajęć, metod płatności oraz płatności ratalnych znajdziecie Państwo na naszej stronie www.

|