Zajęcia indywidualne

Nie masz przekonania do zajęć grupowych? Może indywidualnie?

Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć indywidualnych będących wygodną forma nauki dostosowaną do możliwości czasowych oraz potrzeb słuchacza. Nauka pod kątem komunikacji, przygotowywania do egzaminów i testów oraz pomoc doraźna w nauce.

Od roku szkolnego 2018/19 nie oferujemy zajęć z dojazdem do domu ucznia. Zapraszamy do miejsc gdzie odbywają się nasze zajęcia kursowe: SP5 Świdnik oraz SP7 Świdnik.

Zapraszamy również do skorzystania z zajęć indywidualnych online realizowanych na platformie ZOOM lub SKYPE. Wygodnie, elastycznie oraz nowocześnie.

Cena zajęć już od 50,00 zł brutto za 60 minut nauki

Chcesz poznać cenę? Skontaktuj się z nami i opisz swoje cele i potrzeby

Warunki Pracy Online

1.Używamy komputerów.
Słuchacz podczas zajęć online powinien używać komputera wyposażonego w działający mikrofon oraz kamerę. Używając komputera, słuchacz bez problemu poradzi sobie z wykonaniem zadań wyznaczonych przez lektora oraz lepiej skupi swoją uwagę na treściach przekazywanej na zajęciach.

2. Zasady podczas lekcji online są tożsame z tymi odbywającymi się w szkole.
Powstrzymuje  się od spożywania posiłków, zabawy zabawkami, chatowanie z innymi uczestnikami lekcji oraz uruchomiania aplikcji. Stosuje się do poleceń nauczyciela.

3. Opiekunowie proszeni są o stworzenie warunków  sprzyjających nauce.
Prosimy o pomoc w zalogowaniu się na zajęcia, ale od tego momentu słuchacz powinien stać się ich samodzielnym ich uczestnikiem. ( Łatwiej się skupić jeśli w pomieszczeniu nie ma innych osób oraz rozpraszających dźwięków)

4. Pracujemy w oparciu o aplikacje ZOOM.
a) Opiekunowie zobowiązują się do założenia bezpłatnego konta użytkownika na stronie https://zoom.us/
b) Nazwą użytkownika powinno być imię i nazwisko słuchacza.
c) Link do spotkania otrzymają państwo od lektora przed pierwszymi zajęciami online.
d) Link oraz hasło są stałe.
e) Na zajęcia należy zalogować się 5 minut przed rozpoczęciem lekcji.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.